Отримати підтвердження у перевізника – компанії Air Asta — поки неможливо.

На табло міжнародного аеропорту «Бориспіль» зник рейс в Алмати, попередньо запланований на 12:45 6 січня. У прес-службі аеропорту заявили, що рейсу, найімовірніше не буде, пишеУНН.

«Зараз у нас рейсу немає, його зняли з табло», — повідомили у прес-службі.

На запитання про те, чи це означає, що рейсу сьогодні не буде, співрозмовник відповів: «швидше за все».

У «Борисполі» порадили уточнити всю інформацію у перевізника – компанії Air Asta, проте всі три номери, вказані на сайті для зв’язку, наразі не відповідають, зазначає видання.

У прес-службі також зазначили, що досі аеропорт не отримував жодних директив щодо рейсів до Казахстану.

Нагадаємо, у Казахстані мітинги за зниження цін на скраплений газ переросли у масові протести. Президент Касим-Жомарт Токаєв відправив у відставку уряд, однак протести не припинилися. В Алма-Атинській та в Мангістауській областях, а також в Алмати запроваджено режим надзвичайного стану.

Вдень 5 січня мітингувальники повідомили про захоплення аеропорту міста Алмати.

Того ж дня ввечері президент Токаєв попросив про введення в країну військ ОДКБ «для захисту громадян». Після цього Росія скерувала свої війська до Казахстану у межах миротворчої операції ОДКБ. Вранці 6 грудня стало відомо про звільнення аеропорту силовиками.

Станом на 6 грудня відомо про десятки людей, які загинули внаслідок нападів на урядові будівлі та сутичок із силовиками і про 8 загиблих правоохоронців.

Посольство України радить громадянам України утриматися від поїздок.

Фото: Фейсбук