Тварина встигла покусати людей.

В селі Яблунівка Фурсівської територіальної громади Білоцерківського району Київської області виявлено сказ у безпритульного кота. Через це в населених пунктах регіону введено карантинні обмеження, повідомляє прес-служба білоцерківської РДА.

Зокрема, накладено карантинні обмеження на територію с. Глибочка, с. Пилипча, с. Городище, с. Бакали, с. Мала Вільшанка, с. Сорокотяги, с. Мала Сквирка, с. Фесюри, с. Фастівка, с. Коржівка, с. Щербаки, а також територію мисливських угідь Білоцерківської районної громадської організації «Мисливці та Рибалки» та ТОВ «Зелений Гай» в межах визначеної зони.

«За попередньою інформацією, через низьку обізнаність громадян безпритульного кота було прийнято в утримання та для проведення лікування. Тварина нанесла неодноразово покуси та 9 червня загинула. Після проведення відповідних досліджень 10 червня було встановлено діагноз на сказ м’ясоїдних» — повідомили в районній адміністрації.

Білоцерківський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області закликає не відмовлятися від проведення безкоштовних щеплень своїх домашніх тварин проти сказу, які щорічно проводяться ветеринарами.

Фахівці закликають у разі виявлення тварин з підозрілою поведінкою повідомляти Білоцерківську міську державну лікарню ветеринарної медицини (адреса: м. Біла Церква, вул. Товарна, 27, тел. (04563) 6-10-23, 6-52-05).

Як ми повідомляли, у Дніпровському районі безкоштовно чіпували понад 60 домашніх тварин.

Фото: Фейсбук