Чоловіка збили з ніг і били руками і ногами, не реагуючи на вибачення.

Факти перевищення повноважень співробітниками поліції зафіксовано на Київщині, а також в Житомирській і Запорізькій областях. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Повідомляється, що слідчими було повідомлено про підозру інспектору тактико-оперативного реагування патрульної поліції міста Біла Церква, який побив порушника правил дорожнього руху.

«У ніч із 9 на 10 жовтня патруль поліцейських у Білій Церкві зупинив місцевий автомобіль, водій якого повернув на світлофорі на червоне світло. Правоохоронці вирішили, що водій в стані алкогольного сп’яніння та, не провівши відповідного тесту, почали виписувати штраф (ст. 130 КПКУ). Під час оформлення протоколу і вилучення водійських прав водій на емоціях ударив рукою по задньому вікну поліцейського авто» — зазначили в ДБР.

Повідомляється, що після цього правоохоронці вибігли зі службового авто, збили чоловіка з ніг та скрутили. Інспектор почав бити його руками та ногами по голові й тулубу, потім поліцейські надягли кайданки.

«На прохання чоловіка не бити його та вибачення правоохоронець не реагував і продовжував побиття», — йдеться в повідомленні.

Аналогічні випадки зафіксовано в Житомирській і Запорізькій областях.

В ДБР зазначають, що поліцейські підозрюються або обвинувачуються у перевищенні влади та службових повноважень, що супроводжувалися насильством (ч. 2 ст. 365 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

Фото: Фейсбук