Там облаiтують кабіну літака типу Су-24.

В авіаційно-космічному центрі Київського Палацу дітей та юнацтва (КПДЮ) з’явиться новий тренажер – кабіна літака типу Су-24.

Відповідне рішення підтримали 88 депутатів Київради.

За словами заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, після прийняття цього рішення Київрадою, Міністерство оборони України безоплатно передасть демілітаризовану кабіну літака типу Су-24 на баланс територіальної громади міста Києва з метою розвитку військово-патріотичного напряму позашкільної освіти та осучаснення тренажерної бази комунального комплексного позашкільного навчального закладу «Київський Палац дітей та юнацтва».

«Півтисячи юних льотчиків-штурманів займалися на авіаційних тренажерах літака КТС-4м, а також мали доступ до навчальних кабін літаків МІГ-21, ТУ-22, аеропоакту А22, МІГ-25. Тепер же навчально-матеріальна база авіаційно-космічного центру КПДЮ поповниться ще одним тренажером-кабіною літака типу Су-24, що дозволить підвищити ефективність навчання, адже тепер інструктор зможе знаходитись в одній кабіні з вихованцем», – розповів Валентин Мондриївський.

Він додав, що Авіаційно-космічний центр є унікальним закладом позашкільної освіти, має єдину в Україні сучасну навчально-матеріальну базу та тісно співпрацює з ліцеєм Богуна.

Навчання у гуртках максимально комп’ютеризоване та відбувається у спеціалізованих навчальних класах, тож майбутні авіатори ще до вступу у вищі навчальні заклади отримують гарну базу для майбутнього освоєння цієї надцікавої професії.

Нагадаємо, до Києва прибув четвертий гелікоптер від французької компанії Airbus Helicopter.

Фото: facebook