Територію планують забудувати житлом.

Корпорація Kadorr Group одеського бізнесмена Аднана Кивана заявила про свою участь у торгах з продажу завод «Більшовик», які відбудуться 27 жовтня. У планах Kadorr — забудувати цю територію у центрі столиці, повідомляє одеське видання «Українська служба інформації».

Стартова ціна заводу становить 1 мільярд 390 мільйонів гривень. Нині власником «Більшовика» є Фонд держмайна.

У компанії заявляють, що на місці заводу з’являться «інноваційні медустанови, школа, дитячі садки та інша інфраструктура, необхідна для комфорту мешканців».

Як раніше повідомляв очільник Фонду Дмитро Сенниченко, згідно приватизаційних умов новий власник буде зобов’язаний інвестувати в ремонт і модернізацію підприємства понад 57 млн грн. Також повинні бути збережені основні види діяльності, погашена кредиторська заборгованість та борги з зарплати та перед бюджетом.

Нагадаємо, 5-й цех заводу «Більшовик» став головною перепоною для будівництва з’їзду розв’язки реконструйованого Шулявського мосту. Столична влада вела перемовини з Фондом держмайна про передачу цеху на балас міста або про його продаж. В підсумку, ФДМУ відмовив: щоб викупити 5-й цех заводу місту треба або брати участь в аукціоні і придбати усю територію заводу, або ж потім викуповувати 5-й цех у переможця торгів вже за його ціною.

Зауважимо, що Kadorr Group причетні до будівництва «готелю-монстра» на Андріївському узвозі.

Фото: Фейсбук