Пускатимуть до них також лише за спецперепустками, які перевірятимуть водії.

Столичні маршрутні перевізники продовжать працювати під час посиленого карантину 5-16 квітня. Про це в ексклюзивному коментарі програмі «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ» повідомив голова Асоціації перевізників Києва та області Ігор Мойсеєнко.

Він також додав, що на цьому виді транспорту працюватимуть такі ж парвила, як і для громадського — пасажирів пускатимуть до салону лише за наявності спецперепустки.

«Місто офіційно не відміняло руху громадського транспорту, тому з понеділка будемо виїжджати. На жаль, знову все лягає на плечі нашого водія який буде зобов’язаний контролювати наявність цих перепусток, тому що ми всі розуміємо — коли людина попаде до перевезень без перепустки, це перевірять співробітники патрульної поліції, і штраф буде накладатись саме на водія» — зазначив Мойсеєнко.

Також він додав, що водіям маршруток не завадила б допомога патрульної поліції та міської варти, принаймні на великих транспортних вузлах.

Раніше перший заступник міського голови пояснив, скільки перепусток буде видано у Києві і до якого терміну вони діятимуть, також було оприлюднено порядок отримання спецперепусток.

Фото: Фейсбук