Суд заявиви, що їх про це ніхто не попереджав. Згодом світло ввімкнули.

Про це повідомляють на Facebook-сторіку апеляційної палати ВАКС.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду сьогодні несподівано залишилася без світла.  Компанія “ДТЕК Київські електромережі” повідомила, що електроенергії не буде орієнтовно до 19:00, а відключення “планове”.

Суд заявляє, що їх про це ніхто не попереджав. Усі заплановані на сьогодні засідання доведеться перенести.

Згодом Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду повідомила, що відновлено електропостачання.

“Наразі електропостачання відновлено та суд продовжує роботу в штатному режим”, – йдеться в дописі.

Доповнено.

В компанії ДТЕК прокоментували інформацію наступним чином:

«23 листопада проводяться стандартні планові роботи на обладнанні трансформаторної підстанції №4711, що живить побутових та юридичних клієнтів. Для проведення робіт необхідно було тимчасово обмежити електропостачання для безпеки спеціалістів, що виконують ремонт. Без електропостачання в тому числі залишились і приміщення Апеляційної палати Вищого Антикорупційного суду України. Інформація про заплановане відключення була розміщена на сайті компанії ДТЕК Київські електромережі за 5 днів до проведення робіт, як це передбачено законодавством.

ДТЕК Київські електромережі на 23 листопада були заплановані стандартні планові роботи на трансформаторній підстанції №4711. Фахівці усували дефект в роботі обладнання для того, аби попередити аварійні відключення світла. Роботи планували проводити в проміжку часу з 9:00 до 19:00. Фактично ж вони були закінчені до 14:00.

Під час виконання ремонту електроенергія була відсутня у частині будівель на Хрестовому провулку, вулицях Григорія Царика, Омеляновича-Павленка та Московській. В тому числі в будівлі на Хрестовому провулку, 4, яку займає Апеляційна палата Вищого Антикорупційного суду.

Мережі — це найважливіша складова інфраструктури, тому вони потребують постійної діагностики та своєчасного ремонту. Тому ДТЕК Київські електромережі регулярно проводить планові ремонти. Інвестиції для підтримання мережі в справному стані допомагають завчасно запобігти несправностям і, як наслідок, не залишати клієнтів компанії без світла непередбачувано та на довгий період часу.

Компанія щонайменше за 5 днів попереджає про заплановані відключення на сайті ДТЕК Київські електромережі у розділі «Планові відключення»».

Фото: facebook