Наразі до затриманого застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Прокуратури АР Крим та міста Севастополя.

На території Міжнародного аеропорту «Київ» затримали розшукуваного учасника злочинної організації, який займався вербуванням українських моряків із метою їх експлуатації закордоном.

Затримали підозрюваного під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим та м. Севастополя, ГУНП в АР Крим та м. Севастополі спільно зі співробітниками Державної прикордонної служби України.

У прокуратурі зазначили, що 31 жовтня 2020 року затриманому чоловіку було повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 149 КК України (торгівля людьми, вчинена організованою групою).

«Досудовим розслідування встановлено, що починаючи з 2015 року, підозрюваний разом зі спільниками підшукував на материковій частині України моряків, які перебували в скрутному матеріальному становищі. Надалі, через тимчасово окуповану територію АР Крим морським шляхом, моряків доставляли до берегів Туреччини, звідки вони в якості членів екіпажів морських суден переправляли нелегальних мігрантів до країн Європейського Союзу», – повідомили в дописі.

Також у прокураторі розповіли, що частина із завербованих громадян України у подальшому були затримані правоохоронними органами Італії та Греції, де на цей час відбувають покарання.

Сьогодні, 11 лютого, Голосіївським районним судом м. Києва до затриманого застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 681 тисяча гривень.

Нагадаємо, нещодавно поліція затримала розбійників, які грабували людей біля столичних обмінників.

Фото: Facebook