Літак тримав курс з Мінська до Запоріжжя.

Аварійна посадка знадобилась через півгодини після вильоту з білоруського аеропорту, передає “Думська“.

Рейс Мінськ – Запоріжжя, який виконував літак української авіакомпанії “Мотор Січ”, мав відбутися чора, 5 квітня ввечері. О 18:05 літак Ан-140 з 29-ма пасажирами на борту вирішив з Мінська, а вже о 19:06 здійснив аварійну посадку в аеропорту “Київ” імені Ігоря Сікорського.

Начебто у літака відмовив правий двигун. Деякий час лайнер летів на одному лівому моторі, а потім здійснив аварійну посадку в столичному аеропорту. Ніхто з пасажирів не постраждав.

Відомо, що 14 пасажирів пересадили на вечірній рейс Київ – Запоріжжя, ще 15 осіб відправили на резервному літаку Як-40, який спеціально прибув із Запоріжжя.

Наразі фахівці з’ясовують причину відмови двигуна. В аеропорт  та авіакомпанію для уточнення деталей направлено запит для уточнення деталей інциденту.

ДОПОВНЕННЯ:

Директор авіакомпанії “Мотор Січ” Ігор Костюк підтвердив інформацію про аварійну посадку. при цьому причин технічної неподалки він не назвав, пише 061.

Літак здійснив посадку з технічних причин в аеропорту “Київ” імені Сікорського. Створено комісію, зараз йде розслідування даної події… Все пройшло в штатному режимі. Екіпаж нашої авіакомпанії і персонал аеропорту відпрацювали згідно інструкцій. Ніякої небезпеки здоров’ю і життю не було… Повітряне судно Ан-140 продовжить експлуатуватися після проведення розслідування спеціальною комісією“, – зазначив Ігор Костюк.

Уточнив, що комісія складається з фахівців технічних і льотних.

Комісія розбирається в причині цього технічного дефекту. Після того як розберуться, причина буде усунута і літак благополучно продовжить експлуатацію… Нічого не змінюється. Рейси Мінськ-Запоріжжя продовжують здійснюватися“, – резюмував Ігор Костюк.

Нагадаємо, нещодавно на військовому аеродромі у Василькові автомобіль зіткнувся з літаком. У результаті зіткнення виникла пожежа, постраждав водій автомобіля.

Фото: Фейсбук, скріншот