Якщо за курсом Нацбанку по Києву долар купують за 27,45, то в аеропорту - всього за 22,05.

Про це із обуренням написав у Facebook киянин Олексій Давиденко, якому довелося  скористатися таким обмінником.

За словами киянина, після приземлення у “Борисполі”, йому потрібно було заплатити за парковку, але готівки і картки у нього не виявилось, тож довелося міняти валюту. Обмінник виявився просто у центральному холі аеропорту і чоловік спершу зрадів, що швидко вирішить своє питання. Проте побачивши курс обміну – був шокований.

Так, якщо в обмінниках міста і в цілому НБУ, курс прийому долара 27,45, то в аеропорту всього 22,05. Аналогічна ситуація і з євро – в місті і НБУ прийом валюти становить 32,79, а в Борисполі – всього 26,50.

Kyiv Media

Тож якщо людина обмінює 100 доларів, то відразу на місці втрачає 500 гривень, але, якщо обмінюється сума більше, відповідно людина втрачає ще більше грошей.

Киянин припустив, що така система розрахована швидше за все на іноземних туристів, які не стануть скаржитися. За словами чоловіка, він обурений таким підходом зустрічати іноземних туристів, які вже по прильоту в країну втрачають велику суму грошей.

Олексій Давиденко також зазначив, що один тільки обмін валют може перекреслити все те хороше, що українці намагаються зробити для підвищення іміджу країни і залучення туристів в Україну. Але у коментарях під дописом користувачів відзначили, що така система обміну в аеропортах існує не тільки в Україні, але і по всьому світу.

Редакція Kyiv Media  звернеться до аеропорту “Бориспіль” за роз’ясненнями щодо цієї ситуації.

Фото: Фейсбук