Українські спортсмени на Чемпіонаті Європи з футзалу посіли четверте місце.

Про це повідомили у Міжнародному аеропорту “Бориспіль”. 

У повідомленні зазначили, що вболівальники в аеропорту урочисто зустріли Збірну України з футзалу, яка на Чемпіонаті Європи посіла четверте місце.

“Хочу подякувати всім, хто був причетний до цього свята! Ми дійсно відчували підтримку всієї України. Наші хлопці приклали максимум зусиль, аби подарувати це свято нашим уболівальникам!” – наголосив головний тренер Збірної України з футзалу Олександр Косенко.

Він зазначив, що це найкращий результат нашої Збірної з 2003 року. У 2001 і 2003 роках українська збірна виборювала срібло Чемпіонату Європи з футзалу.

Нагадаємо, футзал –  командна спортивна гра з м’ячем у залі за участю двох команд: 5 гравців у кожній, один з них воротар. На відміну від інших видів футболу, гра відбувається на майданчику з твердим покриттям, позначеній лініями; не використовуються щитки чи бортики.

У футзалі користуються меншим за розміром м’ячем із меншим відскоком, ніж звичайний футбольний м’яч, який використовують у футболі та міні-футболі. У грі наголошуються імпровізація, креативність та техніка, контроль м’яча та передачі в обмеженому просторі. За правилами футзал нагадує футбол та міні-футбол.

Фото: Фейсбук