Ним став Олексій Дубревський, який раніше перебував на посаді директора аеропорту "Запоріжжя".

Сьогодні Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та голова Наглядової ради аеропорту «Бориспіль» Володимир Жмак представили нового генерального директора Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Олексія Дубревського.

Про це повідомляє прес-служба аеропорту “Бориспіль”.

За результатами конкурсного відбору Наглядова рада прийняла рішення визнати Олексія Дубревського переможцем на посаду Генерального директора аеропорту.

“В Олексія чудове резюме, з досвідом роботи на керівних посадах у кращих авіакомпаніях та аеропортах світу. Те, що йому вдалось зробити на посаді директора аеропорту Запоріжжя, як на мене, має стати взірцем для інших українських аеропортів”, – сказав Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.

Також Кубраков наголосив на тому, що у фокусі діяльності має залишатися розвиток аеропорту. Зокрема, важливо максимально ефективно використати кошти ЄІБ, які банк надає на його модернізацію. Йдеться про 270 млн євро, які будуть спрямовані на покращення енергоефективності, авіаційної безпеки та операційної стійкості летовища.

До слова, Олексій Дубревський має 15-річний досвід роботи у сфері управління авіа інфраструктурою.

Зокрема, у різні періоди він працював у таких компаніях, як у Lufthansa AG, КП Міжнародний аеропорт Донецьк ім. С.С. Прокоф’єва, Міжнародний аеропорт Рас-Ель-Хайма (ОАЕ).