Всього очікується приїзд понад 50 тисяч паломників на святкування Рош га-Шана.

Понад 120 працівників поліції Київської області забезпечують охорону безпеки та порядку в аеропорту «Бориспіль» під час прильоту паломників-хасидів. Про це повідомляє прес-служба Мінітерства внутршніх справ.

«Поліцейські проводять комплекс безпекових заходів аби ізраїльтяни та громадяни інших іноземних держав відсвяткували юдейський Новий рік у безпеці» — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що в аеропорту працює низка служб: поліцейські Бориспільщини, Патрульна поліція Київської області, поліція особливого призначення, вибухонехніки, поліція діалогу та понад 50 військовослужбовців Нацгвардії.

«На території аеропорту «Бориспіль» працює Ситуаційний центр, який аналізує та систематизує інформацію, яка надходить, і координує діяльність нарядів, залучених до забезпечення правопорядку під час заходів» — додали в поліції.

Нагадаємо, хасиди з усього світу щорічно злітаються в Умань на Черкащині, де похований один з їх духовних лідерів — цадик Нахман, щоб зустріти Новий рік за юдейським календарем. Святкування триватимуть з 6-го по 8 вересня, всього в Україні очікують прибуття близько 50 тисяч паломників.

Станом на 30 серпня на святкування Рош га-Шана в Україну прибуло вже понад 5 тисяч хасидів.

Фото: Фейсбук