Мета проекту — популяризувати творчість українських фотографів.

Вже завтра, 3 грудня, в будівлі на бульварі Тараса Шевченка, 19, відкриється виставка «Сплячий будинок». Про це повідомляє Facebook-спільнота «Мапа Реновації».

У вікнах фасаду 120-річного будинку розмістять архівні фотографії українців у традиційному одязі авторства українського фотографа Івана Карпова. Головним елементом експозиції стане великий портрет Григорія Сковороди.

«На фотографіях — українці в національному вбранні, а їх очі заплющені за допомогою комп’ютерної графіки. Цей образ — відсилання до філософії Сковороди та інтерпретація сучасного світу, що спить непробудним сном; світу, де ми швидко віддаляємось від реальності і поринаємо в гіпертекстові мережива, створені для нас цифровими медіа та всепроникною рекламою», — розповідають автори проекту з Української асоціації професійних фотографів.

Мета проекту — привернути увагу суспільства і влади до проблеми занепаду історичних будівель і популяризувати творчість українських фотографів і історію української фотографії.

Виставка «Будинок, що спить» створена в рамках проекту «Зазираючи у вікна», який реалізувала Українська асоціація професійних фотографів спільно з КМДА, ГО «Мапа Реновації», Шосткинським краєзнавчим музеєм і Національним літературно-меморіальним музеєм Г. С. Сковороди.

Тим часом КМДА перенесла на наступний рік традиційний конкурс молодих піаністів.

Фото: фейсбук