Ті військовослужбовці бригади, які не залучені до бойового чергування, щоденно проходять тренування і бойову підготовку.

В 112-ій бригаді територіальної оборони Києва розповіли, як бійці готуються протистояти ворогу, доки росіян вдалося відкинути від столиці. Про це повідомляє прес-служба бригади у Фейсбуці.

Ті військовослужбовці, які не залучені до бойового чергування – щоденно проходять тренування і бойову підготовку. Це заняття з вогневої підготовки, тактичної медицини, тактики бою у місті, протитанкової підготовки тощо. Тому що більшість наших військовослужбовців – це кияни, мотивовані і патріотичні добровольці, які у перші дні повномасштабної російської агресії проти України зголосилися до лав 112 бригади. Більшість із них були цивільними громадянами та не мали військового досвіду і військових спеціальностей. Нині, після 130 днів повномасштабної російської агресії, наші добровольці стали справжніми військовослужбовцями і злагодженим військовим підрозділом. Вони продовжують на щоденних тренуваннях відточувати свою військову майстерність” — йдеться в дописі.

Повідомляється, що пліч-о-пліч зі 112 бригадою ТРО ЗСУ на київському напрямку стоять інші підрозділи Збройних сил України і сил оборони України.

Слід відзначити, що частина наших підрозділів, що складаються з військовослужбовців-киян, у ці хвилини героїчно виконують свої бойові завдання на лінії зіткнення з московською ордою на сході та півдні України” — вказано в дописі.

В бригаді закликали киян з розумінням поставитися до певних обмежень, які покладають на них  обставини військового часу. І порекомендували:

  • мешканцям передмістя завчасно виїжджати зранку на роботу, з розрахунком, що можна потрапити у затор під час перевірки документів на блокпості;
  • дотримуватися і не порушувати вимог комендантської години, адже вона є запорукою безпеки та спокою для вас та ваших родин;
  • не ігнорувати попередження повітряної тривоги! Якщо Ви почули сигнал «Повітряна тривога» – негайно ховайтеся у найближчій станції метрополітену або прямуйте до обладнаного укриття. Найближче укриття ви можете знайти на офіційній карті Київської міської державної адміністрації за посиланням;
  • відмовитися від пікніків та розваг у столичних лісових масивах, адже там можуть залишатися діючі військові позиції військовослужбовців Збройних сил України.

Фото: Фейсбук