Сергій Лещенко поки не коментує цю інформацію.

Кабінет міністрів не продовжив контракт з головою наглядової ради «Укрзалізниці» Шевкі Аджунером і трьома членами: Сергієм Лещенком, Андреасом Матьє і Олегом Журавльовим. Повідомлення про зміни в складі наглядової ради УЗ з’явились на сайті компанії 21 вересня.

Відповідно до документа, 21 вересня припинено повноваження голови наглядової ради Аджунера, а також членів наглядової ради Матьє, Лещенка і Журавльова. У ньому також наголошується, що компанія не має відомостей про рішення Кабміну про продовження повноважень вказаних осіб на новий термін.

Рішення про припинення повноважень ухвалив Кабмін на підставі свого розпорядження у червні 2021 року, відповідно до якого повноваження перерахованих членів наглядової ради продовжили на термін не більше, ніж 3 місяці з дня набрання чинності розпорядження.

У наглядовій раді УЗ залишається Адомас Азуолас Аудіцкас — його контракт закінчується в червні 2022 року.

Сергій Лещенко у своєму Facebook поки не коментував вихід зі складу наглядової ради УЗ.

Зауважимо: Аджунер виконував обов’язки голови наглядової ради з червня 2018 року, Лещенко був членом наглядової ради з грудня 2019-го, Матьє — з червня 2018 року. Журавльов — з грудня 2019 року.

Як повідомляли «Букви», Сергій Лещенко на посаді в «Укрзалізниці» від початку січня до кінця квітня 2020 року заробив близько 1,4 млн грн. Загалом у 2020 році виплата від УЗ становила 2,5 млн грн. Якщо поділити цю суму на 12 місяців, то вийде майже по 210 тис. грн на місяць. Водночас, тільки у березні 2020 року Лещенко задекларував понад 300 тисяч гонорару від компанії.

Фото: Фейсбук