Попри зручність платформ, скористатися самостійно ними не можна.

Укрзалізниця придбала 84 підіймальні платформи для потреб маломобільних пасажирів. Про це повідомляє прес-служба підриємства.

Як зазначається, підйомники допомагають більш зручно піднятися до вагона.

Платформа рухається у вертикальному напрямку, людина на візку по пандусу може самостійно заїхати на майданчик платформи. Після цього платформа підіймається до рівня вагона, відкидається пандус, і людина заїжджає на своєму візку до вагона. Платформою можна скористатися і для висадки з вагона.

Проте скористатися самостійно такою платформою не можна.

Як розповіли в спільноті “Цар-пандус”, для замовлення супроводу та платформи потрібно телефоном вказати інформацію з квитка: номер потягу, вагону та прізвище особи, якій потрібна допомога. В УЗ також додали, що навіть якщо подзвонити за годину – усе організують.

Однак в коментарях користувачі зауважили, що до самої платформи маломобільним пасажирам складно дістатися. Зокрема, рекомендують облаштувати кожну платформу траволаторами – в такому випадку підйомники будуть більш доречними.

До слова, загалом на більш як 80 вокзалах Укрзалізниці вже 112 таких платформ, і наразі фахівці аналізують попит на них.

Нагадаємо, в УЗ розповіли, на якому етапі ремонт двоповерхових поїздів.

Фото: Telegram