Аукціон із закупівлі рухомого складу має відбутися 6 січня 2022 року.

«Укрзалізниця» продовжила на місяць — до 1 грудня — терміни подання пропозицій учасниками на тендер із закупівлі 80 нових приміських і регіональних поїздів. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Таке рішення було прийнято у зв’язку з активним інтересом потенційних учасників, запитами від них на надання додаткового часу для підготовки якісної тендерної документації та цінових пропозицій і прагненням АТ «Укрзалізниця» дати вичерпні відповіді на уточнюючі запитання від усіх учасників», — заявили в УЗ.

Зазначається, що до компанії надійшло більше 130 запитань та офіційні звернення щодо надання додаткового часу для підготовки тендерних пропозицій.

Термін подачі відтепер — 1 грудня 2021 року, а аукціон із закупівлі пасажирського рухомого складу відбудеться 6 січня 2022 року.

У рамках тендеру компанія планує придбати 60 електропоїздів для приміських перевезень і 20 електропоїздів для регіональних маршрутів. Загальна сума закупівлі — понад 31,4 млрд грн.

Приміські поїзди будуть задіяні у тому числі в проекті City Express.

Нагадаємо, раніше планувалося, що «Укрзалізниця» прийматиме заявки на участь у тендері до 1 листопада, а аукціон відбудеться 7 грудня.

Співпраця з переможцем тендеру розрахована на 5 років, поставки поїздів заплановані партіями до 2026 року.

В УЗ відзначають, що парк приміських електропоїздів у них зношений на понад 90%, тому оновлення цього сегменту перевезень «є критичним з огляду на безпеку та комфорт пасажирів».

А нещодавно В УЗ пояснили, чому електрички Stadler для України коштуватимуть удвічі дорожче, ніж для Швейцарії.

Фото: Фейсбук