Мова начебто про слоган «Героям слава!» на внутрішній частині футболок.

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) вимагає від збірної України з футболу прибрати з нової форми «політичне гасло». Про це повідомляє Agence France-Presse у Twitter.

«УЄФА вимагає, щоб Україна внесла зміни до форми EURO2020, щоб прибрати «політичне» гасло, яке викликало протести з боку Росії» — йдеться у повідомленні.

Російські ЗМІ поширюють інформацію про те, що УЄФА начебто вимагає прибрати з форми напис «Героям слава!», який у поєднанні з написом «Слава Україні!» утворює «політичне гасло (…) яке має історичне і мілітаристське значення». Також це начебто «суперечить правилам організації та турнірів», які проходять під егідою організації.

Як повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на відповідь УЄФА на офіційний запит, в організації «залишили без змін наявність на формі збірної України карти з Кримом, оскільки діючі кордони держави з окупованим півостровом визнані ООН, а також привітання «Слава Україні», бо воно, мовляв відповідає регламенту УЄФА, оскільки «має загальне і неполітичне значення».

Як відомо, головним спонсором УЄФА з 2012 року є російська газовидобувна і газорозподільна монополія «Газпром». За перший контракт із росіянами УЄФА отримала 130 мільйонів євро; нині, за приблизними оцінками, щороку компанія робить внески у розмірі 47-50 мільйонів євро.

Як ми повідомляли, посольство США у Києві заступилось за нову форму збірної України з футболу після того, як форма розлютила росіян.

Фото: Фейсбук