Інсталяція - у формі лави, викладеної з книг.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив блогер Олександр Барабошко.

Олександр Барабошко опублікував фотографії нової столичної арт-інсталяції у вигляді лави – «Усьому свій час».

Ця лавка розташована у Сквері інтелігентів, на вулиці Олеся Гончара, 9. Пан Олександр зазначив, що це місце свого часу активісти врятували від забудовників.

«За появу цього арт-об’єкту вдячний Санченку Олександру. Він підтримав нашу реалізацію проекту Громадського бюджету в цій локації», – наголосив екс-радник міністра інформаційної політики.

Водночас Олександр Барабошко розповів, що на ідею цієї лави надихнула зустріч з людиною, яка шукала натхнення для написання своєї першої книги.

Kyiv Media

«І тепер у неї та містян буде місце сили, де можна знайти ресурс, щоб зробити важливі кроки до своєї мрії. Зробити їх саме тоді, коли прийде час, адже «Усьому свій час», – зазначив пан Олександр.

Цікаво, що інсталяцію запроектував та створив архітектор Роман Литвин, який вбачає в цьому об’єкі прекрасне місце для зустрічей, після яких будуть з’являється нові книги життя, написані разом.

«Читайте книжки, поважайте дерева, які ними стали. Дерева не вижили в природі, від впливу людини вони помирають, наша задача продовжити їм життя у місті, щоб вони встигли сказати людям, все що думають про них», – зазначив Роман Литвин.

Фото: фейсбук