До слова, у новому відео дівчина вже говорила українською.

Відео-вибачення 15-річна Ліза Леоненко опублікувала у своєму ТікТок.

@maybe_lizaaaaa

🙆🏻‍♀️🌸

♬ Aesthetic – Xilo

Майже опівночі 19 лютого дівчина опублікувала це відео, у якому вибачилася за негативні висловлення щодо державної мови. Ба більше, увесь ролик Ліза говорила українською.

«Усі в цьому житті роблять помилки, і я – не виняток. Це була реакція на образу мене за погану вимову українською мовою. Насправді я добре знаю українську мову і вільно нею володію, але з невеликим акцентом», – сказала Ліза Леоненко.

Також дівчина додала, що не хотіла ображати людей.

А ще запевнила, що їй подобається жити в Україні й жодного образливого слова в бік цієї країни вона не сказала.

Однак її аудиторія не дуже вірить словам Лізи. У коментарях – купа обурень від людей, які не вважають це відео щирим.

Kyiv Media

Kyiv Media

Нагадаємо, учора, 19 лютого, Ліза Леоненко опублікувала відеоролик, де вилила свою ненависть до української. Усе це супроводжувала кривляннями і грубою лайкою. У мережі уже з’явилась особиста інформація про блогерку та її сім’ю. Усю родину дівчини занесли в базу «Миротворець».

У своєму відео дівчина російською мовою сказала наступне: «Ти живеш в Україні, розмовляй на своїй рідній мові, да вср*лась мені ваша рідна мова. Якщо людина не любить цю мову, то для чого нею розмовляти. Мене дуже друтує ця мова, особливо її звучання від інших та від себе також. Тому маленькі патріотики зі своєї за*упи і зі своїх сіл, від*біться від мене, будь ласка».

До слова, це уже не перший мовний скандал у TikTok. 13 січня український військовослужбовець Анатолій Штефан оприлюднив у своєму фейсбуці фрагмент відео, яке блогери знімали на Майдані Незалежності.

На ньому на питання «Росія чи Україна?» дівчина – популярна українська TikTok-блогерка Di.Rubens – відповідає «Росія».

Фото: скріншот