У столиці перевірили стан будинкових електросистем у Оболонському, Святошинському, Печерському, Дніпровському та Голосіївському районах.

Про це сьогодні повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв інспектуючи будівлі на проспекті Академіка Глушкова на Теремках.

Влада Як виявилось, майже у всіх будинках, де відбулись перевірки, були типові зауваження до стану електрощитових та електромереж. Через це у КМДА вирішили організувати додаткове навчання персоналу керуючих компаній.

Я навмання обираю адреси вже на місці збору інспекції, тому сумніваюсь, що за 10 хвилин хтось може щось змінити в стані теплового пункту та електрощитової, ніякої бутафорії чи показухи. Лише об’єктивна оцінка“, – зазначає Петро Пантелеєв.

За його словами, попри те, що прибирання і санітарний стан технічних приміщень у Голосіївському районі кращий, хронічними зауваженнями, як і у попередніх районах, залишається стан та регулярність обстежень електрощитових.

Робимо висновки з перевірки половини районів: треба провести додаткове навчання, аби персонал чітко усвідомлював, від чого залежить надійність роботи електрозабезпечення будинку“, – зауважив заступник голови КМДА.

Він додав, що проблеми з поточним утриманням залишаються, але попередні перевірки сприяли тому, що райони “заворушились” і вже немає захаращених електрощитових.Ми також перевірили центральний теплопункт, що був реконструйований і готовий до експлуатації зимою, а також – розподільчу підстанцію, де зараз працюють фахівці ДТЕК “Київські електромережі”, міняють кабельні лінії на лінії більшого перетину для роботи взимку в умовах підвищеного навантаження“, – підкреслив Петро Пантелеєв.

За його словами, темп не можна збавляти, роботи продовжуються і до 15 вересня міське господарство має бути готове до зими.

Фото: КМДА