Киянам дуже часто нараховують ціни на гарячу воду не за показниками лічильників, а за середніми по будинку.

Про це йдеться у рубриці «Вартові столиці» в рамках програми «Київ. Newsroom» на телеканалі «Київ».

У Дніпровському районі столиці мешканка будинку отримала платіжку з неймовірними цифрами. Замість одного кубометра води нарахували аж шість, тобто за даними лічильника жінка використала ушестеро менше.

Валентина Варава каже, що її матері знову нарахували платіжку за середніми показниками, а не фактичними і це при тому, що в домі працює справний лічильник.

За січень матері Валентини доведеться сплатити майже 500 грн за кубометр води, більше того гарячу воду нарахували на двох, бо раніше з жінкою жила й донька. Аби з’ясувати, що трапилось, пані Валентина намагалась додзвонитись до обслуговуючої компанії «Євро-Реконструкція», однак нічого не вдалось.

Ані донька потерпілої, ані сусіди не змогли додзвонитися, бо «всі оператори зайняті». Нашій журналістці пояснили, що така ситуація сталась через те, що оператори захворіли на коронавірус, а ціни у платіжках завищені, бо лічильники не повірені. 

Директор департаменту енергозбуту «Євро-Реконструкція» Олександр Тараненко зазначив, що жінці зроблять перерахунок платіжки, коли та надасть документ про повірку лічильника. Крім того, він наголосив, що компанія не отримувала довідку про зміну складу сім’ї.

До слова, киянин, який скаржився в мережі на гігантську платіжку, виявився боржником — винен більше 70 тисяч.

Фото: Фейсбук