Нові пункти обігріву облаштували на приміському вокзалі «Дарниця» та Південному вокзалі станції Київ-Пасажирський.

Нові пункти обігріву працюють цілодобово для осіб без постійного місця проживання. Журналісти телеканалу “Київ” вирішили перевірити, яку допомогу надають у спеціальних наметах. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

Так, один з наметів розташували біля Південного вокзалу станції Київ-Пасажирський. У таких наметах цілодобово надають допомогу з обігріву осіб без постійного місця проживання та працюють волонтери.

У наметах облаштовані лавки, щоб люди могли посидіти. Крім того, у пунктах обігріву люди можуть поїсти та попити гарячого.

“Чай, бутерброди, печиво, інколи люди щось передають сюди. Я коли їхала сюди, говорила по телефону, жінка мене почула і передала батон та м’ясо нарізане. Так і годуємо”, – розповіла одна з волонтерок. Проте медичної допомоги у наметах зараз не надають, адже волонтері нові і про наявність аптечки не знають.

За словами волонтерів, зранку завжди багато людей, проте по обіді їх стає менше. І вже ближче до вечора люди знову приходять до пункту обігріву. Відвідувачі наметів задоволені, кажуть, що тут завжди тепло, дають теплі речі і щодня годують.

Нагадаємо, із пониженням добової температури повітря з 25 грудня міські служби розгорнули намети під додаткові пункти обігріву для осіб без постійного місця проживання. Ці великі пункти обігріву працюють цілодобово на приміському вокзалі «Дарниця» та Південному вокзалі станції Київ-Пасажирський, де надають допомогу бездомним.

Зокрема, в наметах встановлено тепловентилятори, є гарячий чай та печиво, аптечки, засоби індивідуального захисту і дезінфекції, проводиться моніторинг стану здоров’я відвідувачів та дезінфекція приміщення з огляду на епідеміологічну ситуацію. Неподалік встановлено туалети та сміттєві баки.

Фото: скріншоти