Причини звільнення Максима Соколюка не вказані - рішення ухвалювали в режимі "таємно".

Про кадрові рішення, ухвалені на засіданні Кабінету міністрів України 29 вересня, повідомив народний депутат Олексій Гончаренко на своєму Telegram-каналі.

За даними нардепа, уряд звільнив Максима Соколюка з посади голови Державної міграційної служби України. Замість нього виконуючою обов’язки голови Державної міграційної служби України призначено Наталію Науменко.

Зазначимо, про кадрові питання, деталей про які не було прописано в порядку денному, на засідання уряду доповідав Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов. Рішення були ухвалені в режимі “таємно”, у залі урядових засідань під час їх розгляду залишались люди з допуском до державної таємниці.

Також на засіданні Кабміну нині звільнили:

  • Боднара Василя Мироновича з посади заступника Міністра закордонних справ України
  • Куракова Олексія Сергійовича з посади заступника Міністра енергетики України
  • Гуру Костянтина Юрійовича з посади першого заступника Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України
  • Шафаренка Юрія Анатолійовича з посади заступника Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

Рішення уряду вже підтвердив на своїй сторінці у соцмережі сам Максим Соколюк:

 

Посилаючись на джерело в Державній міграційнійслужбі, “Радіо Свобода” повідомляє, що Максим Соколюк написав заяву про звільнення за власним бажанням.

Нагадаємо, Максим Соколюк став героєм любовної історії, коли у лютому 2020 року допоміг евакуюватися з охопленого коронавірусом китайського Уханю Анастасії Зінченко. Українка тоді не змогла покинути Китай через собаку. Пізніше вони почали зустрічатися. Максим Соколюк розлучився і одружився із врятованою Анастасією.

У лютому 2021 року пара знову потрапила в центр уваги ЗМІ, коли застрягла на Занзібарі.

Фото: Фейсбук