Попередньо, Київ планує послаблювати карантинні обмеження з 1 травня.

Про це повідомили в ефірі програми «Вголос» на «Радіо Київ – 98FM».

Олександр Антонюк, політичний експерт, розповів, що 28 квітня уряд на засіданні рекомендуватиме Києву залишитися в червоній карантинній зоні ще на декілька днів.

«Місто Київ планує (Віталій Кличко скоріш за все ухвалить відповідну постанову) виходити з червоної карантинної зони. Але є нюанс – Київська область ще на декілька днів залишається в червоній зоні. Уряд буде рекомендувати Києва все-таки затримати місто в червоній зоні ще на ті декілька днів, щоб синхронізувати місто та область. Адже, як виходить, Київ – у помаранчевій, а область – у червоній. Так можуть виникати певні нюанси», – зазначив експерт.

Нагадаємо, раніше ми писали, що, за словами Миколи Поворозника, першого заступника голови КМДА, столиця, ймовірно, вийде з червоної карантинної зони 1 травня.

Водночас Віталій Кличко не виключає послаблення обмежень, що були запроваджені до 30 квітня, якщо ситуація з поширенням вірусу в столиці не погіршиться.

«У середу, 28 квітня, буде засідати комісія з надзвичайних ситуацій міста, що складається з епідеміологів, вірусологів та інших фахівців. Вони ухвалять рішення, зважаючи на епідеміологічну ситуацію. Ми не виключаємо послаблення запроваджених обмежень, – сказав мер столиці. – Локдаун дав позитивні результати. Але розслаблятися зарано!  Є багато ризиків. Цей вірус дуже небезпечний та агресивний. Як бачимо, все частіше від нього помирають не тільки літні люди, а й молоді. Тільки минулого тижня в Києві від ускладнень хвороби померли понад 300 людей», – наголосив Кличко.

Фото: unsplash