Чоловік двічі скаржився на дерев'яну "скриню" комунальникм, але ті начебто реагували своєрідно - пересували її на кілька метрів.

В Голосіївському районі Києва чоловік в оригінальний спосіб прибрав дерев’яну скриню, яку просто посеред вулиці після себе залишили стихійні торговці. Про це він написав у своєму Fаcebook і зазначив, що скарги на цей «об’єкт» в службу 1551 начебто не допомогли.

За словами чоловіка, спершу комунальники приїхали, і посунули скриню на кілька метрів далі від місця, де вона стояла.

«Виявилося її просто пересунули на 20 метрів, трохи ближче до міністерства! Причому скриня не така легка, швидше за все приїхали двоє людей, перетягнули її, зробили фото і поїхали. За той же час скриню можна було два рази розібрати. Довелося знову писати у 1551» — написав чоловік.

Через тиждень після повторної скарги скриня вже стояла на попередньому місці — вочевидь, її повернули туди власники. Тому чоловік вирішив демонтувати скриню власноруч.

«Я взяв викрутку і болгарку і включив таймер на телефоні. Виявилося, що на те, щоб розібрати скриню і розпиляти дошки на невеликі шматки для зручності сміттярів, пішло 10 хвилин плюс секунди» — зазначив він.

Редакція Kyiv Media звернулася за коментарями до профільних відомств з приводу цієї ситуації та очікує на відповідь.

Як ми писали, днями біля «Палацу Україна» стихійники перенесли табличку, яка попереджає про штраф за нелегальну торгівлю.

Фото: Фейсбук