Тепер голлівудська зірка може з’являтися на публіці в етноодязі від луцького бренду Edelvika.

Про це повідомив уродженець Бучі Влад Кабанець.

За словами Влада, він вирішив подарувати актору сорочку, адже працював з ним в одному проекті. Виріб від волинського етнобренду обрав сам. Хлопець зауважив, що акторові дуже подобаються білі сорочки, тому вирішив обрати подібну. А вишиванка від Edelvika здалася йому дуже якісною.

За словами Влада, Арнольд зацінив подарунок хлопця. До слова, вишиванка, яку хлопець подарував актору з льону, коли Шварценеггер взяв до рук вишивану сорочку і відразу ж сам сказав, що це льон.

Під дописом Влада директорка з економіки ПрАТ «Едельвіка» Оксана Антонюк подякувала за вибір їх сорочки.  “Вишиваний настрій для легенди! Дякую за вибір! Ми горді, що саме з Волині поїхала вишиванка для найсильнішого та неперевершеного!”, – зауважила жінка.

Нагадаємо, у березні Арнольд Шварценеггер записав відеозвернення до російських солдатів. У своєму ролику він намагався донести правду про війну в Україні, яку від них приховує влада Кремля. Актор вважає, що “відбуваються жахливі події”, які від них приховують і про які їм варто дізнатися. Крім цього, Шварценеггер розповів про любов до російського народу і назвав себе їхнім старим другом.

Фото: Фейсбук