Компанія Affirm, в якій 11% акцій належать єкс-киянину Максу Левчіну, розмістилася на NASDAQ 12 січня.

Внаслідок різкого зростання вартості акцій фінтеха Affirm, які за підсумками першого дня торгів на біржі NASDAQ здорожчали майже вдвічі, у світі з’явився новой мільярдер. Статки одного із засновників компанії, уродженця Києва Макса Левчіна, якому належить 11% акцій Affirm, зросли до $ 2,7 млрд.

Про це у четвер, 14 січня, інформує американський Forbes.

Зазначається, що Affirm розмістилася на NASDAQ 12 січня. В рамках лістингу компанія продала 24,6 млн акцій по $ 49 за штуку, в результаті чого її капіталізація склала $ 11,9 млрд. До кінця торгів 13 січня вартість акцій Affirm зросла до $ 97,24 (на 98,45%), а капіталізація – до $ 23,6 млрд. Перед відкриттям торгів 14 січня вартість акцій Affirm на премаркеті NASDAQ продовжила рости, піднявшись до $ 104.

Нагадаємо, що компанія Affirm надає можливість здійснювати онлайн-покупки з відстрочкою платежу через систему короткострокових споживчих кредитів.

Макс Левчін – один із засновників системи електронних платежів “PayPal Макс Левчін”, історія якої розпочалася з його знайомства з Пітером Тілем. Друзі заснували компанію Confinity, яка зробила можливою відправку грошей через e-mail і практично відразу почала працювати з електронними аукціонами, зокрема з eBay. Незабаром Confinity розкрутилася і злилася з фінансовою компанією X.com, що належала ще нікому не відомому Ілону Маску. Об’єднана фірма отримала назву PayPal.

Фото: Forbes