Завдяки цьому проєкту створено новий маршрут для прогулянок через річку Либідь.

Проєкт перетворення закинутого простору на громадський довкола річки Либідь розробили харківські урбаністи з ГО “Міські реформи“.

Урбаністи вирішили виправити несправедливість 20 сторіччя, коли річку Либідь було заточено в колектор і виключено з міського простору, змусивши її працювати задля промислових цілей.

Новий яскравий громадський простір облаштовано в районі провузку Фізкультури у Голосіївському районі столиці.

Те, що було зроблено фахівцями, вони називають *тактичним урбанізмом. Над цим проєктом тактичного урбанізму фахівці працювали останні кілька місяців, намагаючись відкрити по-новому річку Либідь, створити новий маршрут для міських прогулянок та проведення часу біля води в місті.

Проєкт тактичного урбанізму не вирішує глобальних проблем, але дає нам змогу експериментувати у міському просторі та закладати базу для великих перетворень у майбутньому“, – зазначили в ГО.

Проєкт розроблявся за підртимки Управління екології та природних ресурсів КМДА та КП “Плесо”.

Раніше ми писали про те, що невідомі облаштували спуск до набережної Річки Либідь. Вочевидь, ці сходи і були частиною проєкту урбаністів.

_____

* Тактичний урбанізм — це інструмент роботи з міським простором, який дозволяє за допомогою невеликих та неочевидних втручань в простір працювати з великими проблемами і глобальними викликами урбанізації.

Фото: Фейсбук