Спортивні зони облаштують на 11 гектарах території.

Про це повідомили в програмі “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ”.

24 серпня на ВДНГ відкриють першу частину масштабної спортивної зони просто неба. На 11 гектарах території будуть і бігові доріжки, і майданчики для занять. Також там проводитимуть йогу, фітнес, кросфіт тощо.

З’явиться й спортивний зал просто неба з тренажерами для силових і кардіо-тренувань. Окрім цього, організатори обіцяють поставити столи для тенісу, облаштувати басейн із трампліном, зони для баскетболу та волейболу, а також скейт-парк.

Вхід на більшість локацій буде вільним.

Вікторія Тітова, директорка компанії з трансформації міських просторів, розповіла, що загалом спортивний кластер на ВДНГ займе 22 гектари.

“Зазвичай на такий проект потрібно близько року, щоб розробити грамотну концепцію, проектні роботи, побудувати його. Ми ж почали в лютому 2021-го й зараз до Дня незалежності буде готова перша фаза – 11 гектарів. Це не лише “Урбан-парк”, а й багато вільних майданчиків”, – зазначила пані Вікторія.

Цікаво, що ця спортивна локація буде доступною в усі пори року. За її станом доглядатимуть спеціалісти ВДНГ.

До Дня незалежності обіцяють зокрема відкрити:

  • “Урбан-парк”, у який увійдуть: найбільший в Україні скейт-парк, різні майданчики для ігор із м’ячем, місця для танців, воркаут-тренажери, тренажери для людей із інвалідністю, скеледром, паркур-зона;
  • публічний простір у лісі з місцями для йоги, для дітей, для відпочинку та різних заходів;
  • бігова доріжка в лісі довжиною 3,5 км.

“Варто розуміти, що на ВДНГ вже є багато людей, які там займаються спортом. ВДНГ займається зазвичай облаштуванням локацій та доглядом за ними. Водночас тренери, які тренують людей, можуть самостійно збирати свої клуби й займатися на цій території”, – пояснила Вікторія Тітова.

Важливо, що всі локації, які стануть доступними в День незалежності, – вільні для відвідування.

Пані Вікторія також зазначила, що наразі важко сказати точну дату, коли відкриють другу частину кластеру, адже там передбачені басейни, на які йде чимало часу.

Фото: фейсбук