Мобільні групи щоденно перевіряють працівників суб’єктів господарювання, громадський транспорт та ін.

Правоохоронці Київщини склали 217 адміністративних матеріалів щодо недотримання карантинних вимог. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Вказується, що у зв’язку із розповсюдженням коронавірусної інфекції, поліцейські проводять профілактичні заходи щодо попередження, виявлення, документування правопорушень пов’язаних із порушенням карантинних обмежень та наявність необхідної COVID-документації. Упродовж дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки правоохоронці Київщинисклали 195 постанов та 22 адміністративних протоколи щодо недотримання карантинних вимог.

«У всіх районах Київщини правоохоронці спільно з представниками органів місцевого самоврядування та працівниками Держпродспоживслужби створили мобільні групи, які щоденно перевіряють працівників суб’єктів господарювання, громадський транспорт, заклади громадського харчування, ринки, заклади культури, освіти, а у випадку виявлення порушення, притягують до передбаченої Законом відповідальності. Так, упродовж 2 листопада поліцейські Броварського РУП склали 19 постанов за ч.2 ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Це, зокрема, відносно суб’єктів господарювання, а також громадян, які перебували у громадських місцях без засобів індивідуального захисту» — йдеться в релізі.

Загалом за результатами перевірок поліцейські Броварського районного управління поліції склали 2 протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.44-3 та 67 постанов за ч.2 ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Крім того, 02 листопада поліцейські Обухівщини разом з представниками влади перевірили заклади харчування та торгівельний заклад, які розташовані на Старообухівській трасі щодо дотримання власниками та громадянами правил та обмежень карантину, а також наявність необхідної COVID-документації. Під час перевірки правопорушень не було виявлено. Усі працівники та відвідувачі мали при собі відповідні документи. Загалом за період дії карантину поліцейські Обухівщини склали 27 адміністративних матеріалів за ч.2 ст.44-3 КУпАП.
Поліція закликає мешканців Київщини з розумінням поставитися до посилених заходів щодо перевірки дотримання протиепідемічних обмежень. Будьте свідомими дбайте не лише про своє здоров’я, а й про життя та здоров’я оточуючих.
Фото: Фейсбук