Змагання організують у межах Sprint Triathlon Kyiv Cup 2021 від Triathlon Ukraine.

Про це повідомили в прес-службі Чемпіонату.

23 травня 2021 року в Києві відбудеться спортивне змагання Sprint Triathlon Kyiv Cup 2021, у межах якого відбудеться Чемпіонат України з триатлону.

Sprint Triathlon Kyiv Cup 2021 – один із етапів триатлонних стартів від Triathlon Ukraine, спільного проекту компанії-бігового організатора Run Ukraine та триатлонної команди Sapik Team.

У першому триатлонному сезоні Triathlon Ukraine в 2021 році заплановано 5 заходів: з акватлону, дуатлону та три триатлонних старти на різних дистанціях.

«Не знаю, це щастя чи карма, але вже в перший сезон проведення триатлонних стартів ми проведемо Чемпіонат України на спринтерській дистанції. Права на помилки просто не маємо», – зазначив генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

Також генеральний менеджер розповів, що їхнямета — це створення відповідних умов, впровадження якісних стандартів в організації стартів, як для любителів, так і професійних атлетів.

«Ми бачимо Україну здоровою і багатою нацією, через спорт ми популяризуємо цінності здорового життя для кожного. Ми віримо у підтримку спільноти, адже великі цілі досягаються лише на посвяченні кожного. Триатлон має зайняти почесне авторитетне місце серед масових стартів України та східної частини Європи», – додав Дмитро Черніцький.

Чемпіонат із триатлону на спринтерській дистанції вперше за довгий час відбудеться в центрі Києва. Спортсмени стартуватимуть на Набережному шосе, а фініш бігового етапу розташовуватиметься на Контрактовій площі.

«В останні роки Чемпіонат України проводився за межами Києва, у Київській області. У 2021 році ми фактично повертаємо його в столицю, де він не проходив останні 6 років. Run Ukraine — це амбіційна команда з великим досвідом, і ми вже намітили серію стартів на 2021 рік. Я думаю, що ми не обмежимося проведенням лише одного Чемпіонату України та Кубку Києва, але будемо планувати й міжнародні змагання», — зазначив Генеральний секретар Федерації триатлону України Едуард Панарін.

Цікаво, що триатлон – порівняно молодий вид спорту, який швидко розвивається і захоплює нових прихильників. Він поєднує етапи плавання, велогонки та забігу, які учасник має подолати послідовно, один за одним. Спринтерська дистанція з триатлону — це 750 м плавання, 20 км велозаїзду та 5 км бігу, на подолання яких спортсмену виділено 2 години.

Поряд з учасниками Чемпіонату України в Sprint Triathlon Kyiv Cup 2021 зможуть взяти участь і триатлети-любителі, які готові кинути собі виклик та випробувати свої сили.

Для цього потрібно зареєструватися на сайті.

Реєстрація відкриється 29 грудня.

Фото: pixabay