Кілька тижнів тому Мілевський оголосив про завершення виступів. Йог опрощальний матч має відбутися в квітні 2022-го.

У перерві матчу 12-го туру УПЛ «Динамо» – СК «Дніпро-1» легендарний форвард київського «Динамо» Артем Мілевський попрощався із фанатами. Відео наводить «ПроФутбол Діджитал».

Нещодавно 36-річний Мілевський оголосив про завершення футбольної кар’єри.

Мілевський пройшов стадіоном символічне коло пошани, вітався та фотографувався із фанатами. Зазвичай брутальний на полі Мілевський ледь стримував сльози перед людьми, які дякували йому за виступи та пригадували найпам’ятніші голи.

«Їх вдома було вже неміряно (про сльози – ред.). Улюблений стадіон. Коли йдеш з футболу — це трохи інший момент, всім дякую… ну, таке» — розгублено сказав Мілевський після кола пошани.

Не виключено, що кияни ще побачать прощальний матч Артема Мілевського — проведення такого поєдинку анонсував сам екс-футболіст, відбутися гра має в квітні 2022-го.

Після завершення кар’єри Мілевський збирався розвивати свій Ютуб-канал та навіть натякав на можливу участь в «Холостяку». Щодо тренерської кар’єри Мілевський не впевнений — каже, що любить бути один, а тут «потрібно спілкуватися».

Артем Мілевський — уродженець Білорусі, переїхав на навчання в академію київського «Динамо» у молодому віці, взяв українське громадянство. В основі «Динамо» зіграв 178 матчів, забив 57 голів, в тому числі у ворота «Барселони» та «Реала». Мілевський володів нестандартною технікою та дриблінгом, і зізнавався, що віддавати гольові паси любить не менше, ніж забивати.

З «Динамо» Мілевський пішов у 2013 році після конфлікту з тренером Олегом Блохіним та президентом Ігорем Суркісом. Грав за «Тосно», «Хайдук», «Спліт», «Газіантепспор», «Конкордію», але особливих успіхів не досяг.

В «Динамо» та Києві Мілевського пам’ятатимуть не лише за футбол — за свою кар’єру Артем неодноразово порушував режим, регулярно відвідуючи нічні клуби.

Фото: Фейсбук