Рятувальник Володимир Сковородка фінішує 24 серпня у Варшаві.

Про це повідомили у ДСНС.

Так, 11 серпня на Михайлівській площі в Києві стартував проєкт «Ультрамарафон вдячності». В межах проєкту рятувальник ДСНС України Володимир Сковородка за 14 днів пробіжить 800 кілометрів від Києва до столиці Польщі.

Українці можуть доєднатися до пробігу онлайн і висловити вдячність польському народу за підтримку під час війни та зібрати  2 млн грн на закупівлю сучасного обладнання для аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України м. Києва. Проєкт організували ГУ ДСНС України та благодійний фонд «Українські вогнеборці».

«У рамках ультрамарафону я щодня долатиму близько 60 кілометрів. Це один із наймасштабніших та найбільш амбітних проєктів, у яких мені доводилося брати участь. Часом на маршруті буває важко. Але моїм колегам-рятувальникам, які борються за життя українців у нелюдських умовах, зараз набагато важче. Заради них, а також наших польських друзів, що самовіддано допомагають українцям під час війни, мусимо пробігти “Ультрамарафон вдячності” та разом встановити абсолютний рекорд України», ― розповівВолодимир Сковородка, герой проєкту «Ультрамарафон вдячності».

До рекордного забігу може віртуально долучитися кожен охочий. Для цього потрібно обрати на сайті ultramarathonforall.org відрізок маршруту від 1 км та зробити благодійний внесок від 50-ти грн. На зібрані кошти придбають сучасне обладнання для водолазно-рятувальних робіт, які виконує аварійно-рятувальний загін спецпризначення ГУ ДСНС України м. Києва.

Також на сайті проєкту є можливість залишити слова подяки польському народу. Повідомлення надрукують на стартовому номері марафонця та опублікують на сайті проєкту.

До слова, у Варшаві Володимир Сковородка фінішує 24 серпня на День Незалежності України.

Фото: Фейсбук