Пасажири зможуть отримати доступ до близько 5 тисяч книжок, третина із них — безкоштовні.

Укрзалізниця спільно з електронною онлайн-бібліотекою Librarius починає тестування послуги інтерактивної бібліотеки у поїздах далекого сполучення та швидкісних поїздах Інтерсіті+.

Про це повідомляє прес-служба УЗ.

Як зазначається, скористатись бібліотекою пасажири зможуть за посиланням або за допомогою інформаційних наліпок з QR-кодом у вагонах поїздів.

Після сканування коду почнеться завантаження застосунку на базі операційних систем iOS або Android, а якщо його вже встановлено, то посилання спрямує безпосередньо до “залізничного” каталогу LibrariUZ.

Доступ до онлайн-бібліотеки відкривається по всіх маршрутах слідування поїздів, але рекомендовано завантажувати книжки під час зупинок потяга на станціях за умови стабільного мобільного зв’язку.

В цілому бібліотека налічує близько 5 тисяч книжок, третина з яких — безкоштовні.

До слова, в УЗ додали, що на реалізацію ідеї з бібліотекою взагалі не витрачались кошти Укрзалізниці — це повністю партнерський проект.

Нагадаємо, УЗ почала продавати м’ясний та вегетаріанський ланчі в поїздах Інтерсіті по 140 гривень. Також у потягах Інтерсіті показуватимуть офлайн фільми українською.

Фото: unsplash