Компанія допоможе «Укрзалізниці» відділити пасажирські перевезення від вантажних.

Про це повідомила прес-служба “Укрзалізниці”.

Як зазначається, німецька компанія допоможе Укрзалізниці відділити пасажирські перевезення від вантажних і забезпечити ефективне управління.

DB E&C має розробити дорожню карту для впровадження перевезень пасажирів у далекому та приміському сполученнях на найближчі п’ять років та модель фінансування пасажирських перевезень.

Також експерти DB E&C мають визначити обсяги перевезень та орієнтовну потребу Укрзалізниці у капітальних інвестиціях на оновлення рухомого складу для використання в моделі суспільно важливих перевезень.

Виконавець послуг також надасть оцінку перспективи закупівлі та виробництва пасажирського рухомого складу — регіональних електропоїздів, дизель-поїздів, вагонів для нічних поїздів — та можливості виробництва такого рухомого складу в рамках міжнародної кооперації за участю українського виробника.

До слова, консалтинг є першим етапом співпраці між українським та німецьким перевізником, його мають завершити до кінця 2021 року. Якщо він буде успішним, то на другому етапі «Укрзалізниця» залучить команду менеджерів Deutsche Bahn для управління пасажирськими перевезеннями в Україні. Це може статися вже у 2022 році.

Нагадаємо, українська компанія «Татра-Юг» поставила до Києва свій перший низькопідлоговий трамвай.

Фото: facebook