Поїзд Київ — Луцьк — Київ вирушатиме щодня, крім середи, о 07:25, прибуватиме до Луцька в обід.

Про це повідомляється на сайті перевізника.

В “Укрзалізниці” зазначили, що це буде перший швидкісний маршрут, який з’єднає Рівне та Луцьк зі столицею України.

З Києва поїзд №755/756 Київ — Луцьк — Київ вирушатиме щодня, крім середи, о 07:25, прибуватиме в Рівне об 11:54 та до Луцька о 13:12. У зворотному напрямку поїзд теж курсуватиме щодня, крім середи. Вирушатиме з Луцька о 15:20, з Рівного о 16:25 та прибуватиме до Києва о 20:42.

У 6-вагонному електропоїзді чеського виробництва Skoda відремонтували екіпажну частину, гальмівне обладнання, всі системи життєзабезпечення.

Також оновили інтер’єр: замінили покриття підлоги, перетягнули крісла, замінили вікна, відновили лакофарбове покриття внутрішніх панелей та провели багато інших робіт.

Поїзд обладнаний розетками з USB-роз’ємами для кожного пасажира, сповивальними столиками в головних вагонах, пандусами та місцями для перевезення людей з інвалідністю, тримачами для велосипедів, системами відеоспостереження, кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації та пожежогасіння, вакуумними туалетами.

Також у поїзді є кафе, онлайн-бібліотека та QR-коди для зворотного зв’язку щодо якості перевезень.

Роботи виконувались на ПрАТ “Київський електровагоноремонтний завод” АТ “Укрзалізниця”. Також до ремонту поїзда була залучена чеська компанія-виробник. Зокрема, чеські фахівці виконали ремонт моторних візків, гальмівного обладнання та інших вузлів електропоїзда.

“Це вже другий двоповерховий електропоїзд Skoda, який ми відремонтували та повернули на маршрут. До цього ці поїзди п’ять років не експлуатувалися, оскільки потребували значного ремонту. Та я вірю, що такі поїзди не повинні простоювати під забором, адже це понад 40 тис. додаткових комфортних місць для пасажирів щомісяця”, — зазначив голова правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишін.

Фото: Відкриті джерела