Людей підселили в інші вагони, у переповненому поїзді люди їхали 12 годин.

Такий інцидент стався 1 жовтня на маршруті поїзда №117, повідомив журналіст Дмитро Пальчиков.

Вирішили з друзями поїхати в Чернівці на вихідні 117 поїздом, вагон 15. Приходимо, а вагону немає. Вагону №15 в 117 поїзді “Київ-Чернівці” – немає. І 14 вагону немає. І ще якогось там вагону немає“, – написав він.

Загалом з’ясувалося, що “Укрзалізниця” продала квитки на 4 вагони, яких у цьому маршруті поїзда просто не було. Через це пасажири були змушені їхати 12 годин по троє-четверо осіб на одному місці.

В “Укрзалізниці” згодом відреагували на допис журналіста:

Дмитре, щиро перепрошуємо за цю ситуацію, зараз якраз розбираємося, чому поїзна бригада не отримала вчасних вказівок щодо пересадки. Зміни у складі поїзда пов’язані зі зміною маршруту та, відповідно, населеності рейсу через об’їзд місця обвалу карстових печер на території Чернівецької області. Зробимо висновки, дякуємо за сигнал і сподіваємось, що решта подорожі буде вдалішою“, – повідомили в прес-службі УЗ.

Проте інші пасажири у коментарях відзначили, що ситуація не змінилась і продаж квитків на неіснуючі вагони не зупинявся протягом свієї подорожі поїзда.

Пів ночі ганяють по різних місцях! До Вінниці – сиділо по 3 людини на одному спальному місці, після Вінниці нарешті дали місця, так потім і з них почали зганяти, бо продаж квитків не зупинили! А мали це зробити ще від Києва!.. Будемо вимагати повної компенсації вартості квитків! Бо вже 6 годин провели без свого місця!“, – додала пасажирка Ірина Юхіна, котра також їхала цим поїздом.

Нагадаємо, 19 вересня у районі карстових печер на перегоні Новоселиця-Мамалига через підмив ґрунту стався провал у земляному насипі. Через це потяг із Києва до Чернівців ходить із затримкою. Згодом на місці провалу вдруге просів ґрунт.

Фото: ukrinform