«Укрзалізниця» усунула несправності та оплатила штраф.

Про це повідомила Укртрансбезпека.

У повідомленні зазначили, що 12 січня Укртрансбезпека отримала від АТ «Укрзалізниця» заяву з відомостями про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії. Крім того, АТ «Укрзалізниця» надіслала квитанцію про сплату штрафу, передбаченого Кодексом України про адміністративні правопорушення.

“Відомості, надані АТ «Укрзалізниця», свідчать про усунення у повному обсязі значної частини невідповідностей. В процесі усунення знаходяться невідповідності, які тривалий час перебували поза увагою керівництва цього товариства і виправлення яких потребують значних фінансових витрат”, – зазначили у дописі.

Тому, враховуючи позитивну динаміку усунення невідповідностей, Укртрансбезпека прийняла рішення про відновлення дії ліцензії АТ «Укрзалізниця».

Проте в Укртраснбезпеці зауважили, що контролюватимуть усунення несправностей щомісяця, а також АТ “Укрзалізниця” буде включена до переліку питань наступної планової перевірки.

Як ми писали раніше, Укртрансбезпека запевнила пасажирів, що АТ “Укрзалізниця” не припинить перевезення 11 січня попри проблему з ліцензією. Адже наказ про заборону перевезень вступає в силу лише у разі невиправлення виявлених порушень.

Фото: Фейсбук