Раніше Бичкова відсторонили без уточнення причин; ймовірно - за те, що окупантам вдалося знищити АН-225 "Мрія".

Державний концерн «Укроборонпром» 4 квітня звільнив гендиректора державного підприємства “Антонов” Сергія Бичкова. Наказ про звільнення опублікувалижурналісти “Схем” (Радіо Свобода).

Бичкова Сергія Андрійовича, генерального директора державного підприємства “Антонов”, звільнити 4 квітня 2022 року з роботи відповідно до пункту 8 статті 36 Кодексу законів про працю України”, – йдеться у наказі.

Про відсторонення від виконання повноважень гендиректора “Антонов” Бичкова повідомляли 29 березня.

Підставою для відсторонення стало службове розслідування щодо, зокрема, перевірки окремих фактів, оприлюднених у засобах масової інформації. Генеральний директор ДК “Укроборонпром” Юрій Гусєв надіслав відповідні звернення до правоохоронних органів. “Укроборонпром” усіляко сприяє Службі безпеки України у з’ясуванні обставин можливих порушень”, – йшлося в повідомленні.

Про які саме “оприлюднені факти” йдеться – у повідомленні не уточнено.

Нагадаємо, раніше Державне підприємство “Антонов” повідомило, що внаслідок бойових дій у Гостомелі знищено 3 літаки та пошкоджено 5 літаків.

Перед тим пілот літака “Мрія” Дмитро Антонов 19 березня заявив, що літак можна було врятувати, але керівництво “Антонова” цього не зробило. “Мрію”, яка згоріла при обстрілі в Гостомелі, до війни НАТО пропонувало перебазувати в Німеччину, а також інші літаки та їх екіпажі. Після заяв Дмитра Антонова, його відсторонив від роботи цього ж дня гендиректор Сергій Бичков.

Сергія Бичкова було призначено на посаду генерального директора ДП “Антонов” у травні 2021 року. До цього з листопада 2020 року виконував обов’язки керівника компанії.

Фото: Фейсбук