Виплати гарантують лише готівкою.

Державний “Укргазбанк” виплатить по 100 000 рублів готівкою кожному російському військовому, хто здасться в полон зі зброєю та технікою. Про це повідомляє прес-служба.

Всі ми знаємо, що російському війську бракує мотивації, тому ми вирішили трохи підштовхнути їх до прийняття вірного рішення і готові заплатити більше грошей, ніж пропонують їм вдома. Навіть більше тієї посмертної виплати, на яку спромоглася їхня держава“, – заявили у фінустанові.

До того ж разом з грошима вони отримають шанс врятувати своє життя, яке вони точно втратять тільки-но піднімуть зброю в Україні. Для цього потрібно небагато: здатися в полон нашим героїчним Збройним силам та віддати всю техніку та зброю. Ми розуміємо, що “гості” ці із далекого минулого, де не працюють платіжні системи Visa та Mastercard, тому виплати гарантуємо лише готівкою. Ці гроші для нас не мають жодної цінності, ну не спалювати ж їх, до того ж це не екологічно!“, – додали в банку.

В “Укргазбанку” готові запропонувати кожному російському загарбнику, який пристане на пропозицію та наважиться здатися в полон зі зброєю та технікою, по 100 тисяч рублів готівкою.

Отже, звертаємось до російських військових: здавайтесь і здавайте зброю, бо це ваш шанс зробити бодай єдиний гідний вчинок у своєму нікчемному житті та заробити гроші для родини “на цукор”! Маємо надію, що наші колеги по банківському сектору також підтримають таку ініціативу“, – йдеться у заяві.

Фото: Фейсбук