Це непрофільні активи банку, отримані як погашення заборгованості за непрацюючими кредитами.

Про це повідомив директор департаменту реструктуризації та стягнення Державного Укрексімбанку Олег Лазовський під час прес-конференції в “Інтерфакс-Україна”.

Загальна вартість усіх 16 лотів1 млрд грн. Шість із них знаходяться у Києві. Усі вони вже розміщені на Національній електронній біржі “СЕТАМ”. На продаж виставлено переважно нерухоме майно, яке банк отримав за рахунок погашення заборгованості за проблемними кредитами впродовж 10 років.

Олег Лазовський зазначив, що ці об’єкти банк придбав у власність ще у 2009-2013 роках, проте фінустанова досі не вживала заходів для їх реалізації.

У нашому пулі активів у Києві аж три пам’ятки архітектури“, – сказала партнер Національної електронної біржі Євгенія Божко.

Одна із пам’яток – на Подолі. Ще дві пам’ятки архітектури розташовані в центрі Києва, неподалік майдану Незалежності, і мають історію в три сторіччя. Вікна однієї з будівель виходять на вулицю Мала Житомирська, другої – на Софійську площу.

Торги з продажу усіх 16 лотів відбудуться 29 червня через електронний майданчик OpenMarket державного підприємства “СЕТАМ”. Прийом заявок уже розпочався.

Раніше ми писали, що на Подолі виставили на продаж офіс, вартістю 360 млн гривень.

Фото: Укрексімбанк