Раніше в приміщеннях установи виявили низку порушень вимог пожежної безпеки.

Шостий апеляційний адмінсуд 20 жовтня відмовився задовольнити апеляційну скаргу «Укрексімбанку» і залишив без змін рішення Окружного адмінсуду Києва про повну зупинку експлуатації будівлі головного офісу банку на вул. Антоновича, 127. Про це повідомляє Finbalance.

Зокрема, йдеться про відключення джерел електроживлення і накладення печаток на розподільні електрощити до повного усунення таких порушень, зазначених в акті перевірки ще у вересні 2020 року.

Під час перевірки держcлужба з надзвичайних ситуацій виявила низку порушень вимог пожежної безпеки. Зокрема, повідомляється про те, що коридори будівлі не були обладнані протидимною захисною системою. Також зазначено, що фрамуги для видалення диму встановлено таким чином, що їхнє відчинення з рівня сходового майданчика неможливе.

Водночас, в «Укрексімбанку» зауважили, що під час розгляду справи більшість порушень начебто було усунуто і надано докази про відсутність їх впливу на пожежну безпеку. Але Окружний адмінсуд констатував «наявність неліквідованих відповідачем порушень вимог пожежної безпеки».

ДОПОВНЕНО

У прес-службі «Укрексімбанку» запевнили, що більшість зауважень до дотримання правил пожежної безпеки вже усунено. Порушення, які залишилися, виникли через зміни будівельних норм і не можуть бути повністю усунені без проведення капітальної реконструкції будівлі головного офісу.

«Підвищені вимоги Правил пожежної безпеки в Україні було запроваджено пізніше введення будівлі в експлуатацію, тому банк вважає необгрунтованим їхнє застосування в суді», – наголошується в повідомленні.

Банк також звернувся до ГУ ДСУНС у м.Києві з проханням утриматися від вчинення будь-яких дій із зупинки експлуатації будівлі головного офісу, оскільки «Укрексімбанк» належить до об’єктів критичної інфраструктури. Водночас банк планує оскаржити рішення апеляційного суду у Верховному Суді.

А нещодавно «Укрексімбанк» виставив на продаж недобуд Sky Towers на проспекті Перемоги.

Днями керівництво банку відсторонили від посад через перешкоджання діяльності журналістів.

Фото: Фейсбук