Банк також хоче домовитися про будівництво терміналу у вінниці, що сусідить з Київщиною.

Про такі плани заявив глава “Укрексімбанку” Євген Мецгер в інтерв’ю виданню “Мінтранс“.

За його словами, загалом банк хотів би виступати кредитором українського авіабудівництва та авіагалузі в цілому.

Я мрію про авіабудування та авіаційній галузі. Сподіваюся, скоро станемо банком “Великого авіабудування”. Ми говоримо не тільки про державні підприємства, а й про комерційні. Ми вже маємо досвід фінансування аеропорту Одеса і ще одного аеропорту в комунальній власності“, – заявив Мецгер.

Зазначив, що наразі ведуться перемовини з двома муніципалітетами щодо реконструкції еропортів коштом “Укрексімбанку”. Зокрема,банк  хоче стати партнером міжнародного аеропорту “Бориспіль”.

Ми зробили пропозицію аеропорту “Бориспіль”, хочемо бачити його своїм клієнтом і підтримати в усіх його починаннях. Працюємо з “Украерорухом” – зараз не так багато літаків в українському небі, і підприємство потребує підтримки. Віримо в “Антонов” і вже уклали угоду про фінансування будівництва трьох вантажних літаків АН-178 для Міноборони”, – каже банкір.

Так, аеропорт Київ-Бориспіль може отримати від банку кредит в сумі 60 млн доларів на розвиток.

Також ми запропонували варіант із рефінансуванням поточних кредитів, які має “Бориспіль” у різних банках. Далі рахуватимемо. Наприклад, якщо ми фінансуватимемо добудову паркінгу, то якою буде окупність? І так щодо кожного проєкту. Ми готові приступити до проєктів після того, як у “Борисполя” з’явиться новий керівник. Найімовірніше, новий керівник зі своєю командою буде ухвалювати рішення стосовно подальшої співпраці“, – зазначив глава банку.

Ще 20 млн доларів “Укрексімбанку” готовий надати на розвиток “Украероруху“.

Щодо співпраці з концерном “Антонов” та ідеї президента Володимира Зеленського про створення національного перевізника на базі літаків “Антонов”, то глава “Укрексімбанку” каже, що “потрібно обмірковувати деталі“.

Що таке національний перевізник? Якщо ми говоримо про 100% державну компанію, то думаю, що авіаційна компанія може стати успішною лише за підтримки приватного інвестора. Багато держав йдуть шляхом приватизації авіакомпаній. Мені здається, національний перевізник у теорії можливий, тільки якщо це приватно-державне партнерство“, – відповів Євген Мецгер.

Більш конкретні перемовини ведуться у банку із Вінницею, де розташовується один із найближчих до Києва аеропортів.

У Вінниці ми хотіли б допомогти побудувати термінал. Уже відправили офер всім українським аеропортам і всіх закликаємо до діалогу“, – додав Мецгер.

Також у банку є проекту з лізингу літаків. Для цього створене дочірнє підприємство – “Укрексімлізинг”, яке надаватиме літаки в лізинг.

Тобто для зручності ми можемо надавати або кредит, або лізинг. Банк веде переговори з трьома авіакомпаніями, але поки ми не можемо озвучити деталі, оскільки перебуваємо в переговорному процесі. Це як пасажирські, так і вантажні компанії“, – резюмував Мецгер.

Нагадаємо, із Києва вперше за новим внутрішнім регулярним рейсом літак вирушив до Ужгорода. Політ триває майде 2 години.

Фото: Фейсбук, Мінтранс