В МВС кажуть, що полоненого забезпечать комфортними умовами.

Українським спецназівцям здався солдат однієї з танкових частин армії рф на ім’я Міша. Про це повідомляє радник голови МВС Віктор Андрусів у Фейсбуці.

За його словами, солдат здався у полон після того, як на його номер (української сім-карти) надіслали інструкцію про те, як складати зброю. Росіянин здався, бо з екіпажу танка залишився один.

Вже кілька тижнів в Нацполі ідентифікували телефони, якими користуються росіяни. Це українські номери. На ці телефони ми регулярно присилаємо смс як здатись в полон і здати техніку. Кілька днів назад нам зателефонував “Міша”. Ми передали інформацію про нього до ГУР МО. Йому визначили місце куди підїхати. Він під’їхав. З дрона переконались, що він сам і це не засада. Після цього спецназівці його затримали. Виявилось, що з екіпажу танку залишився він один, решта втекли додому” – пише Андрусів.

За словами чиновника, у полоненого тепер будуть комфортні умови для проживання, а у власній армії його могли і застрелити за відмову воювати.

Смисла воювати він не бачив. Додому повернутись не міг, оскільки командир сказав, що розстріляє і спише на бойові втрати. Міша розповів, що їсти практично не залишилось, управління військами хаотичне і практично відсутнє. Деморалізація колосальна. Що з Мішою? Міша отримав дуже комфортні умови утримання. Він також отримає 10 тисяч доларів по завершенню війни і можливість податись на громадянство. До завершення війни він проживатиме в комфортних умовах з телевізором, телефоном, кухнею і душем” – додає Андрусів.

Нагадаємо, раніше на Київщині до лав ЗС України став ще один трофейний танк.

Фото: Фб