Українському спортсмену запропонували зробити традиційне фото призерів.

Українець Ігор Цвєтов, який здобув срібло з бігу на 100 метрів на Паралімпіаді, відмовився від спільного фото з росіянами, які також взяли нагороди, повідомляє Суспільне.

Як зазначається, під час церемонії нагородження поруч із Цвєтовим також стояли Дмитро Сафронов та Артем Калашян. Перший взяв золото, другий – бронзу.

Там представники Паралімпійського комітету Росії запропонували Цвєтову зробити спільне фото призерів. Проте український спортсмен відмовився.

Росіяни зробили фото вдвох.

Нагадаємо, 7 серпня українка Ярослава Магучіх завоювала “бронзу” на Олімпіаді у фіналі жіночих стрибків у висоту. “Золото” взяла представниця ОКР Марія Ласіцкене. Після змагань Магучіх і Ласіцкене обійнялися. Це спричинило велику кількість критики в соцмережах.

Згодом у Міноборони нагадали, що російсько-українська війна накладає певні обмеження на спортсменів, які представляють Україну на міжнародних змаганнях. А заступниця міністра оборони Ганна Маляр зауважила, що в неї запланована зустріч із Магучіх, щойно та повернеться з Токіо, оскільки остання – молодший лейтенант ЗСУ, а Ласіцкене – капітанка Збройних Сил РФ.

Згодом в Міноборони розповіли, як легкоатлетка Магучіх виправдовувалася за фотографування з росіянкою на Олімпіаді.

Фото: UA Перший