Керівництво закладу, що в Будинку профспілок на Майдані Незалежності, обіцяє розглянути усі зауваження.

Працівники коворкінгу Spaces в столичному Будинку профспілок не завжди обслуговують клієнтів українською мовою, крім того заклад нараховує відвідувачам приховані платежі. Про це у своєму Facebook написав Олег Слабоспицький, координатор «Громадського сектору Євромайдану».

За словами чоловіка, він на 2,5 місяці орендував офіс в Будинку профспілок (ТОВ «Київ Плаза»), бо «подумав, що це міжнародна контора і проблем не має бути».

В результаті Слабоспицький склав свій рейтинг проблем, які у нього виникали за час користування орендованим приміщенням:

  • Вам надішлють рахунки спеціально на 1 день пізніше кінцевої дати оплати… щоб потім виставити штраф за несвоєчасну оплату.
  • Під час заключення оренди Вам звісно не скажуть про приховані платежі, які заховались у договорі. І лише наприкінці оренди вам скинуть рахунок… «за виїзд з офісу» на круглу суму. Ба більше – вам в очі скажуть, що вони не зобов’язані про таке попереджати.
  • Коли ви прийдете в офіс, вас там вже чекатиме вазон з квіткою. За догляд за яким вам постфактум запропонують додатково заплатити.
  • Після заїзду в офіс, вам 2 тижні не віддаватимуть примірник договору під різними приводами. На всяк випадок вам ще скажуть, що ви його їм взагалі не надали і не підписали (що відбулося в перший день оренди).
  • На поверсі у Вас буде доступ лише до води (щоб Ви хоча б вижили). Яка там мікрохвильовка (до якої треба бігати щоразу на інший поверх) чи кава з печивом (яких в принципі немає, хочете купуйте за 60 грн у кав’ярні).
  • Друк кожного аркуша на принтері виявився платним.
  • Ну і улюблене питання. Вгадайте якою мовою зі мною розмовляли більшість менеджерів і працівників бізнец центру. Після скарги ситуація трохи покращилась. Але було заявлено, що вони будуть обслуговувати мовою клієнта. Хоча Закон прямо пише, що обслуговувати мають українською УСІХ без винятку. Виключення лише за проханням клієнта, а не за бажанням надавача послуг.
  • Наостанок. Після того як нарешті виїдете з офісу, вам виставлять акти на інші (менші) суми ніж ви сплатили раніше.

«Мене мало що може вивести із себе. Але я ненавиджу, коли брешуть в очі і плюють на клієнтів. Такому бізнесу точно не місце в Україні» — підсумував активіст.

Щоправда, пізніше він доповнив свій допис — повідомив, що керівництво Spaces в Україні вийшло з ним на зв’язок і пообіцяло розглянути усі перелічені зауваження до роботи бізнес-центру.

В коментарях до посту активіста з’явилась низка однотипних повідомлень начебто інших орендаторів, які радять читати договір ретельніше і висловлють своє задоволення коворкінгом.

Зауважимо, що згідно з даними відкритих джерел, директором ТОВ «Київ Плаза» є Литвиненко Юлія Іванівна. За словами співвласника Будинку профспілок Назара Бенча, коворкінгом Spaces володіє міжнародна компанія IWG (провайдер офісних рішень).

Раніше ми писали про те, що в Будинку профспілок можуть відкрити покерний клуб.

Фото: Фейсбук