Від початку війни український рітейл передав на потреби армії, ТрО та населення допомогу на суму понад 770 млн грн.

Про це повідомила Асоціація рітейлерів України.

За підрахунками Асоціації, на потреби армії та ТрО було передано продовольчої продукції на суму понад 472 млн грн, непродовольчої продукції (одяг, взуття, техніка, бронежилети та ін.) — на суму 108,4 млн грн. На потреби населення (гуманітарна допомога) було поставлено продовольчої продукції на 113,6 млн грн, непродовольчої — на 72,4 млн грн. Крім того, рітейлери долучилися до збору медикаментів, які було передано на суму 4,5 млн грн.

Асоціація рітейлерів України спільно з продовольчим комітетом при Офісі Президента України підготували інфографіку з інформацією про надану допомогу рітейлом станом на 14 квітня 2022 року.

Інформація була надана більше 40 найбільшими українськими рітейлерами з різних сегментів: FMCG, drogerie, техніка та електроніка, fashion, аптеками та іншими. Від самого початку війни активно надають допомогу такі рітейлери, як: КОЛО, LC Waikiki, Епіцентр К, BM Техніка, ARGO, ARBER, Novus Україна, Антошка, Наш Край, SPAR, METRO Україна, COMFY, Ашан Рітейл Україна, Fozzy Group, АТБ маркет, ЕКО Маркет, MOYO, Фокстрот, Flagman, Watsons, группа аптек “АНЦ”, Аптека 3І, Аптека Доброго Дня, Istudio та інші.