В найбільших містах Казахстану тривають масові протести.

Українські аеропорти поки що не скасовують рейси з напрямком в/з Казахстану на тлі масових протестів. Про це у коментарі LIGA.net повідомили у пресслужбі Міжнародного аеропорту Бориспіль.

“На сьогодні, згідно з інформацією, яка є на онлайн-табло, всі рейси з України та Казахстану відбудуться за розкладом. На завтра, 6 січня, всі рейси також відбудуться за вказаним часом. Поки змін не передбачається”, – зазначили в аеропорту Бориспіль.

На летовищі також порадили пасажирам стежити за інформацією на онлайн-табло.

Водночас у пресслужбі Міжнародного аеропорту Київ імені Ігоря Сікорського, відомого як Жуляни, також зазначили, що інформація про скасування рейсів в/з Казахстану до них не надходила. Там також просять звертатися до кол-центру аеропорту для уточнення інформації щодо окремого рейсу.

До слова, у Казахстані мітинги за зниження цін на скраплений газ переросли у масові протести. Президент Касим-Жомарт Токаєв відправив у відставку уряд, однак протести не припинилися. В Алма-Атинській та в Мангістауській областях, а також в Алма-Аті запроваджено режим надзвичайного стану.

Нагадаємо, українське посольство в Казахстані порадило українцям утриматися від поїздок в цю країну і видалило пост.

Фото: Фейсбук